Tarot

Tarot Tak/Nie

Chcesz wybrać właściwą drogę? Dręczy Cię rozterka? Jesteś na skrzyżowaniu dróg, masz wątpliwości i dręczy Cię niepewność?

Bez względu na to, czego dotyczy decyzja – kontaktów osobistych, spraw zawodowych, zdrowotnych czy innych – proponuję Ci proste rozwiązanie trudnej sytuacji.

Wyciągnij trzy karty, a ja odczytam je i na tej podstawie pomogę Ci rozstrzygnąć, czy decyzja, nad którą się zastanawiasz, jest właściwa, czy błędna.

Moja wróżba odpowie na pytanie: zrobić to, co zamierzasz, czy też nie? Wskażę Ci możliwe korzyści i koszty danej decyzji. Otrzymasz wróżbę – przewodnik, która pomoże Ci podjąć dobrą decyzję.

Koszt wróżby wynosi 100 zł. Otrzymasz ją mailem w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przeze mnie potwierdzenia wpłaty.

Jeżeli chcesz zamówić tę wróżbę, wybierz karty i wypełnij zgłoszenie poniżej

Wróżba za pomocą kart Tarota to sprawa niezwykle osobista i intymna. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, opisz Twój problem w okienku poniżej. Skoncentruj się na problemie i na kartach, które przed Tobą leżą. Skup się i wyciągnij 3 karty klikając na te, które wybierasz.

Opisz twój problem:

Teraz kliknij lewym przyciskiem myszy na 3 karty z talii.Imię:
Data urodzenia:
Miejsce urodzenia:
Adres e-mail:
Powtórz adres e-mail:  


Copyright by www.astrohoroskop.net.pl (c) 2009-2019. Wolf Airguns Wzmacniacze lampowe Totolotek Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Darmowe ogloszenia Handluj.com stat4u