odpowiedz
Przykładowa wróżba

Witaj Małgorzato,
Znajdziesz tutaj interpretację Twojej wróżby Tarota miłości
Twoje pytanie brzmi:
czy on to ten odpowiedni?

Wróżba z 31 maja 2010

Przypomnienie wybranych kart:

Pozycja 1 : Sytuacja aktualna 
Wybrana karta:  papieżyca


Pozycja 2 : Ostrzeżenia 
 Wybrana karta:  mag


Pozycja 3 : Jak postąpić 
Wybrana karta:  śmierć


Pozycja 4 : Przeszkody 
Wybrana karta:  wisielec


Pozycja 5 : Przyszłość 
 Wybrana karta:  papieżKarta 1: Twoja sytuacja aktualna

Wybrana karta: Papieżyca

Symbolizuje  kobietę dojrzałą, mądrą, surową, ale także wybór polegający na przebywaniu w samotności, odpoczynek, naukę, oczekiwanie, intuicję.

Jesteś na dobrej drodze, nawet jeżeli nie jesteś tego świadoma. Twoim przedsięwzięciom patronują głębokie siły działające na poziomie przeznaczenia. Zaufaj swojemu przeznaczeniu. Niesie Cię przez życie potężna fala, która nie uczyni ci krzywdy. 

Karta 2: Ostrzeżenia

Wybrana karta: Mag

Symbolizuje rozpoczęcie jakiegoś dzieła, inteligencję, początek relacji lub projektu, liczne talenty, pracę, umiejętność kontrolowania swojej energii. Jesteś naładowana twórcza mocą, twórczymi zdolnościami. To dobry moment, aby wziąć się za coś, co wymaga inicjatywy, pokierowania innymi, wprowadzenia własnych pomysłów w życie.
Dobra karta przy wszelkich przedsięwzięciach, ale w tym wypadku (ponieważ jest to ostrzeżenie) zawiera wskazówkę, że powinnaś postępować raczej ostrożnie niż brawurowo. Rozsądnie wyznaczaj cele, nie porywaj się z motyką na słońce. Nadmierny entuzjazm może sprowadzić Cię na manowce.

Karta 3: Jak postąpić

Wybrana karta: Śmierć

Symbolizuje - radykalne i szybkie zmiany w życiu, przejście pewnego progu z jednego etapu życiowego do drugiego lub koniec pewnego cyklu, uwolnienie od problemów. 
W Twoim życiu są zapewne sprawy, które powinny się skończyć. Karta sugeruje, że nie powinnaś temu procesowi przeszkadzać, a może nawet powinnaś go przyspieszyć. Jak każdy przełom, tak i ten niesie jednak w sobie pewne ryzyko i wymaga ostrożności. 

Zmień to, co trzeba zmienić. Szukaj sposobu, jak to zrobić i nie zapominaj, że wszystko zależy od tego, jak się zachowasz. 

Karta 4: Przeszkody

Wybrana karta: Wisielec

Symbolizuje - blokadę, zwłokę , moment zatrzymania, który może nam dać korzyść i pozwolić pogłebić przemyślenia. Często oznacza, że to nie jest właściwy moment na podejmowanie decyzji.
W tym wypadku - jako przeszkoda - oznacza, że nosisz ze sobą bagaż złych nawyków, które każą ci czekać, pozostawać w stanie zawieszenia i niezdecydowania. Prawdopodobnie wolisz fantazjować niż działać. Czas nie pracuje na Twoją korzyść. Powinnaś zacząć działać.

Nie uciekaj od rzeczywistości, bo ona wymaga Twojej interwencji. 

Karta 5: Przyszłość

Wybrana karta: Papież

Symbolizuje - nauczyciela, przewodnika, inicjatora tego, który wskazuje cel w życiu, rozmowę, porozumienie, wiarę, ślub kościelny.
Rozważ sytuację z różnych perspektyw i zastanów się nad swoim pytaniem. Skorzystaj przy tym z mądrych rad życzliwych Ci osób. Jeśli dobrze to wszystko rozegrasz, staniesz przed ołtarzem. 


Podsumowując:
Cała wróżba nawołuje do działania, choć jednocześnie apeluje o zdrowy rozsądek i realizm. Nie powinnaś jednak zasypiać gruszek w popiele. W Twoim życiu przyszedł czas na zmiany - może nawet przełom. Zanim jednak zmieni się Twój stan cywilny, zmiana powinna nastąpić w Tobie: Twoja tendencja do wyczekiwania i snucia marzeń powinna nieco ustąpić gotowości do działania i brania spraw we własne ręce. Wystrzegaj się jednak brawury i braku realizmu. Zwłaszcza na początku nowej drogi przyda się życzliwość i rada ze strony rodziny i przyjaciół. 

Copyright by www.astrohoroskop.net.pl (c) 2009-2019. Wolf Airguns Wzmacniacze lampowe Totolotek Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Darmowe ogloszenia Handluj.com stat4u