Tarot

Tarot miłości

W miłości nic nigdy nie jest proste... Czy wiesz, że dzięki wróżbie Tarota możesz spojrzeć na swój problem nowymi oczami i znaleźć nowe rozwiązania?

Czytając karty, które wybierzesz, mogę podać Ci jasne wskazówki, które pomogą Ci prowadzić udane życie uczuciowe. Wróżba będzie zawierać opis istoty Twojego problemu oraz przeszkód, jakie musisz pokonać, aby znaleźć szczęście.
Z kart wyczytam, jakie ograniczenia wewnętrzne hamują spełnienie Twoich marzeń a także to, co w świecie zewnętrznym może stawać Ci na drodze i jak można to ominąć.

Tarot miłości pomoże również odsłonić Twoją najbliższą i nieco dalszą przyszłość w życiu uczuciowym. Dowiesz się w końcu, co robić, jak postępować, aby Twój problem nie powracał w przyszłości.

Koszt wróżby wynosi 100 zł. Otrzymasz ją mailem w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przeze mnie potwierdzenia wpłaty.


Jeżeli chcesz zamówić tę wróżbę, wybierz karty i wypełnij zgłoszenie poniżej

Wróżba za pomocą kart Tarota to sprawa niezwykle osobista i intymna. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, opisz Twój problem w okienku poniżej. Skoncentruj się na problemie i na kartach, które przed Tobą leżą. Skup się i wyciągnij 5 kart klikając na te, które wybierasz.

Opisz twój problem:

Teraz kliknij lewym przyciskiem myszy na 5 kart z talii.

Imię:
Data urodzenia:
Miejsce urodzenia:
Adres e-mail:
Powtórz adres e-mail:  


Copyright by www.astrohoroskop.net.pl (c) 2009-2019. Wolf Airguns Wzmacniacze lampowe Totolotek Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Darmowe ogloszenia Handluj.com stat4u